De inschrijvingen van onze LEGO zomerkamp vakantiedagen zijn alweer van start gegaan! Net als onze andere activiteiten brengen deze zowel kennis als plezier! Je kunt een of meerdere dagen deelnemen!
Vanwege de Coronacrisis gaan wij bepaalde zaken anders aanpakken. We hebben hiervoor een protocol opgesteld zodat we alles in goede banen kunnen leiden. Hier is het protocol te zien: https://haarlem.youngeng.nl/young-engineers-haarlem-zomerkamp-protocol-2020/

- Wie? Kinderen van 7 t/m 11 jaar (of kinderen van 6 jaar die groep 3 gaan afronden)
- Wanneer?
- Maandag 6 t/m woensdag 8 juli
- Maandag 13 t/m woensdag 15 juli
- Maandag 3 t/m woensdag 5 augustus (DIT KAMP IS VOL)
- Maandag 10 t/m woensdag 12 augustus
- Tijd? van 9.00 uur tot 15.30 uur
- Waar? Sanyu Onderwijs, Korte Verspronckweg 7-9, 2023 BS Haarlem
- Kosten? 65,- per kind per dag (bij 3 of meer dagen eventueel in combinatie met de LEGO programmeerdagen, is er een korting)
Young Engineers zomerkamp vakantiedagen draaien om de wereld van wetenschap en bouwkunde. Naast het bouwen van dieren, auto’s, pretpark attracties en andere geweldige modellen met LEGO® stenen, gaan we ook spelletjes doen, buiten spelen voor wat frisse lucht en vooral veel plezier maken. Net als de rest van de activiteiten van Young Engineers, brengen ook onze zomerkampen zowel plezier als kennis.
Nieuwe zomer bouwmodellen
Het zomerkamp programma is speciaal afgestemd op zowel kinderen die nog niet eerder met ons les programma of workshops in aanraking zijn geweest als onze doorgewinterde Bricks Challenge bezoekers van het afgelopen jaar. We bouwen alleen nieuwe zomermodellen dus ook al heb je een heel jaar ons LEGO® Challenge programma gevolgd dan zal je geen modellen gaan herhalen.
Getrainde instructeurs
Tijdens de vakantiedagen worden de kinderen begeleid door twee van onze instructeurs. We hebben plaats voor maximaal 16 kinderen zodat er voldoende persoonlijke aandacht en begeleiding is voor elk kind. De kinderen worden geholpen daar waar nodig en gestimuleerd in hun creatieve proces om al bouwend en spelen tot nieuwe inzichten te komen. De creativiteit van de kinderen was ook vorig jaar weer erg indrukwekkend!
LEGO programmeerdagen (NIEUW)
Dit jaar is er ook een optie om ook aan een of twee LEGO programmeerdagen deel te nemen met de Algo Play en/of Robo Bricks. Tijdens de Algo Play/Robo Bricks gaan we behalve bouwen ook leren programmeren. Tijdens de Algo Play doen we dat met Algobrix codeerblokken en tijdens de de Robo Bricks doen we dat met een tablet en het programma LEGO-We-Do. Je kunt los aan een programmeerdag deelnemen maar je kunt ook als extraatje deelnemen bovenop de LEGO zomerkamp vakantiedagen!
Algo Play
- Wie? Kinderen van 7 t/m 9 jaar (of kinderen van 6 jaar die groep 3 gaan afronden)
- Wanneer?
- Donderdag 9 en/of vrijdag 10 juli
- Donderdag 16 en/of vrijdag 17 juli
- Donderdag 6 en/of vrijdag 7 augustus (DIT KAMP IS VOL)
- Donderdag 13 en/of vrijdag 14 augustus (alleen nog plek op vrijdag 14 augustus)
- Tijd? van 9.00 uur tot 15.30 uur
- Waar? Sanyu Onderwijs, Korte Verspronckweg 7-9, 2023 BS Haarlem
- Kosten? 70,- per kind per dag
Robo Bricks
- Wie? Kinderen van 9 t/m 11 jaar (of kinderen van 8 jaar die groep 5 gaan afronden)
- Wanneer?
- Donderdag 9 en/of vrijdag 10 juli
- Donderdag 16 en/of vrijdag 17 juli
- Donderdag 6 en/of vrijdag 7 augustus
- Donderdag 13 en/of vrijdag 14 augustus (DIT KAMP IS VOL)
- Tijd? van 9.00 uur tot 15.30 uur
- Waar? Sanyu Onderwijs, Korte Verspronckweg 7-9, 2023 BS Haarlem
- Kosten? 70,- per kind per dag
De prijs voor een LEGO vakantiedag is 65 euro per kind, een LEGO programmeerdag is 70 euro per kind. Bij deelname aan 3 dagen geldt een korting van 10 euro, bij 4 dagen 20 euro en bij 5 dagen 30 euro per kind.
Je kunt je hieronder inschrijven voor onze LEGO zomerkamp vakantiedagen en/of LEGO programmeerdagen. Een combinatie van beide kan ook! Voor vragen kunt u contact opnemen met Ka Chun, haarlem@youngeng.nl of 06-14855307.
Let op! Er moet een bevestiging per e-mail komen wanneer u uw kind(eren) inschrijft. Let goed op of alle verplichte velden zijn ingevuld. Als u geen bevestiging per e-mail ontvangt dan is de inschrijving niet binnengekomen. Neem bij twijfel contact met ons op.